W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

19 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. A. Pabiniak – Miazek i p. R. Sochacką wzięli udział w międzynarodowych targach fryzjersko – kosmetycznych „Beauty Days” w Ptak Warsaw Expo. Nasza obecność związana była z uczestnictwem młodzieży w konkursach „Young Hair Style Award” oraz „Young Make Up Award” prowadzonych przez organizatora targów. W ramach wyróżnienia nasze kreatorki (Katarzyna Kowalik, Roksana Chrzanowska, Sylwia Woźniak) i modelki (Daria Bartczak, Paulina Szymczak, Ewelina Chybner) zostały zaproszone do zaprezentowania konkursowych fryzur i stylizacji w trakcie ogólnego pokazu.

Centrum wystawiennicze zapełnione zostało stoiskami profesjonalistów branży fryzjerskiej i kosmetycznej. W jednym miejscu spotkało się ponad 150 wystawców z Polski i zagranicy reprezentując ponad 300 polskich i zagranicznych marek. Targi były też okazją, aby skorzystać z bezpłatnych zabiegów i zasięgnąć porad ekspertów w dziedzinie kosmetyki i fryzjerstwa.

Stoiska producentów i handlowców to nie jedyna atrakcja targów. „Beauty Days” to także mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Najmodniejsze fryzury można było podpatrzeć podczas Akademii Fryzjerskiej prowadzonej przez najlepszych ekspertów z całego świata. Oprócz tego w programie przewidziano warsztaty, szkolenia, pokazy, spotkania ze specjalistami i ikonami stylu. Goścmi specjalnymi imprezy byli Edyta Górniak, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, Patrizio Gucci, Red Lipstick Monster, Natalia Siwiec, Maja Sablewska i Radosław Majdan. Jednocześnie prowadzona była konferencja Meet Beauty dedykowana blogerom i vlogerom, zajmującym się urodą. W trakcie warsztatów można było poszerzyć swoją wiedzę na temat sposobów prowadzenia bloga i vloga oraz komunikacji marketingowej. Impreza była okazją do poszerzenia kontaktów biznesowych, podpatrzenia nowych trendów. Amatorzy mogli poszukać inspiracji do kreowania własnego stylu i sposobów dbania o zdrowie i urodę.

R. Sochacka, A. Pabiniak - Miazek

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.