W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

   

21 kwietnia bieżącego roku mieliśmy okazję zwiedzić Targi Fitness i Sportów Siłowych– Go Active Show 2017, odbywające się na terenie centrum wystawienniczego PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie pod Warszawą. Impreza łączyła przegląd rynku produktów i usług sportowych z pokazami, warsztatami, seminariami oraz spotkaniami ze znanymi sportowcami. Wprawdzie kiedy przybyliśmy niektóre stoiska były dopiero budowane, ale udało nam się spotkać z Anitą Włodarczyk oraz wypróbować rowery terenowe na specjalnie do tego stworzonym torze. Podziwialiśmy także pokazy sportów walki oraz akrobacje rowerowe. Jednak tym, co najbardziej nas zdumiało, były rozmiary obiektów i rozmach, z jakim wszystko było zorganizowane. Żałujemy, że ominęły nas największe atrakcje: mistrzostwa Polski w kulturystyce oraz walki KSW, ale i tak dla osób interesujących się aktywnymi sposobami spędzania wolnego czasu, pierwszy dzień targów oferował mnóstwo rozrywek.

A. Pabiniak – Miazek

R.  Sochacka

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.