W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

W naszej szkole dyrekcja i nauczyciele już od kilku lat dbają o to, by uczniowie nie ograniczali się tylko do wiedzy książkowej i tej podawanej przez pedagogów. Nawiązują kontakty z renomowanymi firmami (Schell, Schaefler, Hella, Mahle), liderami zwłaszcza w branży samochodowej i informatycznej, którzy szkolą młodzież w zakresie nowoczesnych technologii. W październiku rozpoczął się cykl szkoleń z zakresu mechaniki samochodowej. W dwa kolejne poniedziałki miesiąca, tj. 10 i 17 października br. uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i technikum uczestniczyli w szkoleniu na temat dwumasowego koła zamachowego oraz sprzęgła podwójnego do skrzyni dwusprzęgłowej. Szkolenia poprowadził wybitny ekspert w dziedzinie mechaniki samochodowej pan Marek Matejkowski z firmy Schaefler.

Warto podkreślić, że firma Schaefler już od 5 lat umożliwia uczniom ZSP Nr 1 dostęp do najnowszych rozwiązań techniki samochodowej oraz wspiera szkołę technicznie. Każde szkolenie jest na wysokim poziomie, dzięki czemu młodzież podwyższa swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę zawodową.

 

Copyright © 2023 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.