W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech te wyjątkowe dni będą pełne radości, miłości i spokoju, a atmosfera rodzinnej wspólnoty sprawi, że będą one dla Was niezapomniane.

Życzymy Wam również wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności w trakcie praktycznej nauki zawodu staną się solidnym fundamentem dla Waszej przyszłości zawodowej.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, sumienne podejście do nauki i pozytywne podejście do zdobywania nowych umiejętności. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszej edukacyjnej drogi i być świadkami Waszych postępów.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Wam wesołych Świąt oraz pomyślnego Nowego Roku!

Z wyrazami szacunku, Nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach

 

 

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.