W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Czterech uczniów naszej szkoły:

  • Andrzej Arndt z kl. IVTEP

  • Sebastian Zambrzycki z kl. IITIP

  • Aleks Janeczek z kl. ITP

  • Jakub Lebkuchen z kl. ITP

uczestniczyło w wojewódzkim finale konkursu historycznego: „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!”. Wydarzenie miało miejsce 5 czerwca 2023r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Łodzi. W przerwach pomiędzy zmaganiami uczniowie i nauczyciele mogli zapoznać się z księgozbiorem biblioteki. Szczególnie interesujący był pokaz zbiorów specjalnych: rękopisów, starodruków, miniatur oraz książek dla dzieci.

Konkurs organizowany przez łódzkich parlamentarzystów i działaczy samorządowych odbył się po raz dziewiąty. Nasza szkoła brała w nim udział po raz pierwszy. Z rąk organizatorów i przedstawicieli garnizonu łódzkiego nasi uczniowie odebrali nagrody za udział – leżaki, ale po imprezie zadeklarowali, że za rok wracamy po laptopy i telewizor ;-).

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.