W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Czwarty dzień pobytu trzydzieściorga uczniów naszej szkoły  w Grecji w ramach projektu „My way, My future – uczniowskie praktyki w Grecji” upłynął na relaksie. Młodzież uczestniczyła bowiem w całodniowej wycieczce – rejsie promem po zatoce Pagasitikos i zielonych wyspach Sporady Północnej, które znajdują się  w jednym  z najbardziej wydajnych obszarów rolnych w środkowej Grecji, Tesali. Uczniowie bawili się wyśmienicie. Wykąpali się w morzu u podnóża Palaio Trikeri, zjedli obiad na promie Elisabet Cruises , a na koniec ruszyli na statku w tany, ciesząc się greckim słońcem i przyjazną atmosferą.

Wieczorem po powrocie z wycieczki młodzież kontynuowała szaloną zabawę podczas hotelowej dyskoteki.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.