W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Zawodowe praktyki w Grecji ruszyły pełną parą. W środę 6 listopada mechanicy pojazdów samochodowych w zakładzie „Maroukas Service” pod kierunkiem  głównego mechanika firmy pana Vangelisomawiali  części maszyn i urządzeń oraz rodzaje ich połączeń,  demontowali rozrząd i koło zamachowe pojazdu.

Technicy elektrycy wykonywali prace  z zakresu obróbki ręcznej. Kontynuowali rozpoczęty we dzień wcześniej demontaż instalacji elektrycznej w hotelu Golden Sun w Nea Mesagkala.

Technicy informatycy natomiast instalowali i aktualizowali systemy operacyjne. Na  uniwersytecie  AITHOYSA YPOLOGISTON „BEPGINA” w Salonikach uczestniczyli w wykładzie  w  języku angielskim na temat robotyki.

Wieczorem uczestnicy projektu rozładowywali swoje emocje podczas zajęć integracyjnych, m.in. szybkiej randki.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.