W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Dnia 02.10.2019r. w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach, przy ul. Wigury 2 Samorząd Uczniowski zorganizował imprezę z okazji Dnia Chłopaka. W konkursie : „100% Chłopak ZS nr 1 w Koluszkach” wzięło udział 40 uczniów. Startowali w licznych konkurencjach.

Na początek poproszono wybrańców o zaprezentowanie się na czerwonym dywanie. Choć obowiązywały stroje dowolne, to dwóch uczniów z klasy pierwszej Szkoły Branżowej Pierwszego Stopnia: Kacper Lewandowski i Kacper Maszkowski zaprezentowało się w strojach galowych – brawa za pomysł i poważne potraktowanie imprezy. Na oczach widowni wszyscy zawodnicy prężyli muskuły i wdzięczyli się do jury, w którym zasiadały opiekunki samorządu szkolnego Anna Pabiniak – Miazek i Wiesława Boczyluk, a także panie Małgorzata Wawrzonowska,  Ilona Kifer oraz uczennica klasy pierwszej Technikum Informatycznego Dominika Ziółczyk.

Po wstępnej prezentacji nastąpił szereg konkurencji sportowych: rzut piłką do kosza, pompki, stójki i popisy zręcznościowe. Potem uczestnicy zmierzyli się w piciu mleka przez słomkę na czas, składaniu papierowych samolotów i wyszukiwaniu czerwonych kokardek.

Po burzliwych obradach i podliczeniu punktacji okazało się, że pierwsze miejsce i tytuł: „100% Chłopak ZS nr 1 w Koluszkach” zdobył Kamil Dziubek z klasy IV Technikum Elektrycznego drugie miejsce zajął Robert Głowacki z tej samej klasy, a trzecie wywalczył adept mechaniki pojazdowej Jakub Zdyb z klasy pierwszej Szkoły Branżowej Pierwszego Stopnia.

Słodki poczęstunek w przerwach pomiędzy konkurencjami zapewniały uczestnikom konkursu i publiczności pierwszoklasistki (przyszłe mistrzynie fryzjerstwa): Ewelina Swaczyna i Ewelina Głażewska. O tym, że impreza przypadła społeczności szkolnej do gustu świadczyły salwy śmiechu i gęstych braw towarzyszące zmaganiom. Pierwsza w tym roku szkolnym impreza integracyjna w ZS nr 1 przeszła do historii – będzie co wspominać!

W.B.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.