W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

     

     Dzisiejsze popołudnie upłynęło nam na prezentacji nt. zdrowego trybu życia, którą poprowadziła pani profesor z wydziału od spraw żywieniowych z uniwersytetu w Turcji. Przedstawiła nam wiele istotnych faktów i porad odnośnie czynności fizycznych oraz opowiedziała o żywności i posiłkach, na które powinniśmy zwrócić uwagę prowadząc zdrowy tryb życia. Cała grupa projektu bardzo uważnie wysłuchała i zaangażowała się w cały wykład zalewając panią profesor masą pytań. 
Resztę dnia spędziliśmy na odkrywaniu centrum miasta „Denizli” gdzie zwiedziliśmy muzeum historyczne poświęcone tureckim bohaterom narodowym i zabytkom z czasów wojennych. Potem udaliśmy się na wielki turecki bazar, na którym mogliśmy podziwiać mnogość różnorodnych sklepów i wyrobów.

Copyright © 2023 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.