W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

     

     Dziś przed południem w auli hotelowej odbyło się spotkanie z profesorem od spraw zdrowia psychicznego z uniwersytetu w Turcji. Opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy odnośnie budowy mózgu, jak reaguje oraz w jaki sposób możemy poprawić swoje zdrowie psychiczne. Oprócz tego powiedział nam wiele ciekawostek o samym funkcjonowaniu mózgu i jego działaniu. Potem każdy kraj zaprezentował swój punkt widzenia i podejście do tematu zdrowia. Po wykładach trwających ponad 5 h przyszedł czas na lunch i podróż w góry. Wyruszyliśmy więc na górę nazywającą się Pamukkale do niegdyś znajdującego się tam miasta „Hierapolis”. Zwiedziliśmy stare budowle wzniesione w III w. n.e włączając w to ogromny grecki teatr.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.