W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Maturzyści z klasy IV TEI zakończyli dzisiaj rok szkolny i podczas uroczystej akademii z rąk dyrektora odebrali świadectwa ukończenia technikum oraz nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
Po oficjalnej części  przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie klasy IV TEIp pod kierunkiem wychowawczyni M. Łukowiak. Młodsi koledzy i koleżanki przenieśli maturzystów ponownie na kilka chwil do sal lekcyjnych,
by przypomnieć im po raz ostatni rozgrywające się często na lekcjach sceny „dantejskie” lub te przypominające sceny  z filmów  M. Koterskiego. Podczas akademii nie zabrakło prezentacji zdjęć, która o
żywiła wspomnienia z ostatnich 4 lat życia klasy.

 

Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach i udanego startu w dorosłe życie!

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.