W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

W piątek 14 kwietnia 2023r. uczniowie klasy 2wp wraz z wychowawcą p. Agnieszką Kowalczyk udała się na wycieczkę na kręgle do Kręgieli „ GRAKULA” w Łodzi przy rynku Manufaktura, a następnie do kina Cinema City - IMAX 2D.

Celem wycieczki było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku oraz integracja klasy. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. W miłym gronie obejrzeliśmy pełen humoru i ciekawych efektów specjalnych film ,,Dungeons & Dragons: Złodziejski honor". Przygody filmowych bohaterów dostarczyły nam wielu niezapomnianych emocji.

Wycieczkę uważamy za udaną, uczniowie w przyjemny sposób wspólnie spędzili czas.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.