W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Wycieczka uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach do salonu i serwisu samochodowego Audi, Volkswagen i Porsche, okazała się bardzo ciekawym i interesującym doświadczeniem.

W dniu 16 marca przyszli mechanicy mieli okazję zwiedzić zakład grupy Krotoski, w którym sprzedawane i remontowane są samochody tych marek. Pierwszym punktem wizyty było zapoznanie się z pracą wszystkich działów firmy. Młodzież miała okazję zobaczyć, jak działa showroom i jakie są możliwości zakupu samochodu, od konfiguracji do uzyskania najlepszych ofert. Uczniowie mogli również zapoznać się z zapleczem serwisowym, w którym wykonywane są naprawy i konserwacja samochodów. Dowiedzieli się, jak działają podzespoły aut koncernu i  jak diagnozuje się i naprawia usterki .

 Na koniec wizyty uczniowie otrzymali pamiątkowe gadżety i prezenty od salonu i serwisu samochodowego Audi, Volkswagen i Porsche. Wycieczka była dla młodzieży cenna ze względu na informacje dotyczące najnowszych modeli samochodów oraz możliwość przyjrzenia się pracy autoryzowanego serwisu . Uczestnicy powrócili do szkoły zadowoleni i zmotywowani do dalszej nauki.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.