W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od dnia jutrzejszego czyli od 27.01.2022r. zawieszamy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. To oznacza, że przechodzimy na zdalne nauczanie. Decyzja ta nie wpływa na terminarz przeprowadzania egzaminów ani na organizację roku szkolnego.

Uwaga: Praktyki zawodowe prowadzone przez pracodawców mogą być odwołane jedynie za zgodą pracodawcy, Zajęcia dla uczniów odbywających praktyczną naukę zawodu również odbywają się na warsztatach szkolnych. 

Informacje dotyczące zajęć przygotowujących do egzaminu maturalnego zostaną podane w późniejszym terminie.

Prosimy Rodziców i uczniów o bieżące monitorowanie komunikatów umieszczanych na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym. 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.