W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA ZDJĘĆ

W dniach 20-22 września br. uczniowie klasy 3 TEIp wraz z opiekunami: p. Moniką Łukowiak
i p.  Robertem Wojtasiem uczestniczyli w wycieczce turystyczno-krajoznawczej do Janowa Lubelskiego.

W czasie trzydniowego pobytu  młodzież poznawała walory przyrodnicze, historyczne i kulturowe Lasów Janowskich. Zwiedziła m.in. rezerwat Szklarnia, pomnik na Porytowym Wzgórzu upamiętniający największą bitwę partyzancką na ziemiach polskich w czasie II wojny światowej, drewniany kościół
w Momotach Górnych wybudowany przez księdza Kazimierza Pinciurka na zrębach kaplicy z początku XX w. oraz Państwowe Muzeum na Majdanku. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć hodowlę koników biłgorajskich. Był także czas na rekreację i zabawę. Uczniowie jeździli na „pendzokach”, rozgrywali grę terenową na terenie arboretum. Mimo niesprzyjającej pogody bawili się świetnie.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.