W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

         Pandemia nam nie straszna. 8 września br. już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Narodowe Czytanie" zainicjowanej 9 lat temu.. Lekturą dziewiątej odsłony Narodowego Czytania była w tym roku "Balladyna" J. Słowackiego. Niestety, nie mogliśmy z powodu zagrożenia epidemicznego uczestniczyć w narodowym przedsięwzięciu wspólnie z innymi gośćmi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koluszkach, ale włączyliśmy się w akcję w nietypowy sposób. Nagraliśmy filmik, w którym połączyliśmy elementy dramy i słuchowiska. Wykorzystaliśmy teren za szkołą jako scenografię. W nagraniu wzięli udział  przedstawiciele klasy III TEI (Malwina Lesiak i Filip Jaworski), którzy czytali i inscenizowali  fragmenty sceny 2 aktu I dramatu. Za techniczną stronę filmu odpowiedzialni byli uczniowie klasy III TEI - Piotr Jóżwik i Mateusz Siuciński. Filmik opublikowała Miejska Biblioteka Publicznea w Koluszkach na swoim koncie Facebook. 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.