W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

 

Kwarantanna spowodowana pandemią Koronawirusa w znacznej części ograniczyła działalność uczniów naszej szkoły. Jednak okazuje się, że młodzież nie poprzestała  tylko na zdalnym nauczaniu. Uczestniczy dalej  w  projektach i reprezentuje szkołę w konkursach. Całkiem niedawno, bo 27 marca br. uczniowie Branżowej Szkoły 1 stopnia w Koluszkach wzięli udział w finale 26 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej. Początkowo miał on się odbyć podczas targów Poznań Motor Show. Jednakże z powodu pandemii, w wyniku której odwołano targi, zamknięto szkoły, wydano zakaz zgromadzeń, ogólnopolski turniej przyjął formułę internetową, przeprowadzony został online W finale OTWS wzięło udział prawie pól tysiąca uczestników,  w tym 10 uczniów z naszej szkoły. Młodzieży należą się słowa uznania i gratulacje, bowiem  w rankingu globalnym mechanicy pojazdów samochodowych z klas: 2m i 3m uplasowali się bardzo wysoko. Najlepiej wypadł Hubert Wróbel z 3m, zajmując 9 miejsce. Natomiast Krystian Kruś z klasy 2m wykazał się ogromną wiedzą w dziedzinie elektroniki samochodowej i w jednej z rund zajął drugie miejsce. Słowa uznania należą się też nauczycielowi – Panu Wojciechowi Szybce, który przygotował uczniów do olimpiady.

Chłopaki, jeszcze raz ogromne brawa!!!

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.