W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Karnawałowe bale organizowane przez naszą szkołę dla słuchaczy Akademii Wieku Dojrzałego  stały się już tradycją. 13 lutego  po raz czwarty uczniowie technikum  i branżowej szkoły 1 stopnia pod kierunkiem nauczycielek: pani Wiesławy Boczyluk i pani Moniki Łukowiak urządzili dla seniorów międzypokoleniową zabawę. Tym razem wyprawili bal, którego przewodnim motywem była miłość. W końcu niespełna kilkanaście godzin dzieliło wszystkich od Święta Zakochanych.

Na sali balowej były czerwone jak ogień serca i balony oraz słodkie jak pocałunki ciasteczka w kształcie serduszek, ale królowali słuchacze AWD, którzy mieli misternie przygotowane kotyliony. Zabawę w rytmie miłosnych przebojów prowadził DJ Kupidynek, dlatego też serduszka wszystkich uczestników międzypokoleniowej zabawy pukały w rytmie cza – cza. Jak zawsze wybrano króla i królową balu.

Tym razem korony zwycięzców otrzymali ci seniorzy, którzy mieli zdaniem młodzieżowego jury najpiękniejsze kotyliony. Gdy gościom brakło już sił do tańca, młodzież postanowiła sprawdzić ich talenty wokalne. Przeprowadziła konkursy: „Jaka to melodia” i „Dośpiewaj piosenkę”. Odgadnięcie znanych przebojów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych nie stanowiło dla seniorów żadnego problemu. Tym bardziej dośpiewanie kilku lub kilkunastu wersów piosenek J. Połomskiego, Czerwonych Gitar, A. Dąbrowskiego czy Maryli Rodowicz. Pojedynek był zacięty, a ponieważ poziom wiedzy gości był znakomity, nie wyłoniono zwycięskiej drużyny. Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy konkursów. Najważniejsze jednak było to, że wszyscy świetnie się bawili i mogli powspominać czasy swoich prywatek.

Młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i sprawdziła się w roli organizatorów międzypokoleniowej zabawy. Następna dopiero za rok.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.