W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Minął kolejny rok szkolny. Tym, co wyróżni go w historii szkoły są na pewno zagraniczne podróże naszych uczniów w ramach programów ERASMUS+ i POWER+. Ogółem 54 dziewcząt i chłopców skorzystało z możliwości uczestnictwa w projektach realizowanych na terenie Grecji i Turcji – niektórzy z nich dwukrotnie. Jeszcze przed końcem roku kalendarzowego podobna przygoda czeka kolejne 33 osoby. Będą to praktyki zawodowe w Grecji oraz realizacja projektu związanego z planowaniem kariery  zawodowej w Rumunii.

Inną rzeczą, która nas cieszy, jest widoczna stała tendencja do poprawy wyników nauczania. Ośmioro uczniów zasłużyło na świadectwa z biało-czerwonym paskiem, a siedmiu elektryków i mechaników, uczących się w klasach objętych patronatami przedsiębiorstw AGAT oraz KONGSBERG AUTOMOTIVE, otrzymało wartościowe nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinach zawodowych.

Marcel Drożdżyk, jak w roku poprzednim, uzyskał na świadectwie najwyższą średnią ocen  i ponownie został wytypowany na kandydata do Stypendium Prezesa Rady Ministrów, natomiast Natalia Heleniak , która osiągnęła drugi wynik, otrzymała Stypendium Imienia Zuzanny Szydłowskiej . Kolejni wyróżniający się uczniowie zostaną uhonorowani na forum gminy.

Wszystkim naszym uczniom, zarówno tym, dla których wakacje już się rozpoczęły, jak i tym, których czekają jeszcze trudne egzaminy zawodowe, życzymy spełnienia wszelkich planów i wesołych, relaksujących wakacji, zaś absolwentom rozpoczynającym karierę zawodową - pomyślnego startu w dorosłe życie!

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.