W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

loga projekt

Już w najbliższą niedzielę 30 września grupa 50 uczniów ZSP Nr 1 w Koluszkach wyjedzie na dwutygodniowe praktyki zawodowe w Grecji. Wyjazd został zorganizowany w ramach programu: „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, realizowanego ze środków POWER na zasadach programu ERASMUS+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Wyjazd poprzedziły dodatkowe zajęcia z języka angielskiego oraz języka i kultury greckiej. Uczniowie zostaną zakwaterowani w hotelu Golden Sun w miejscowości Nea Mesangkala. Na praktyki będą dojeżdżali do Salonik.

Chętnych do zapoznania się z hotelem i krajobrazem Riwiery Olimpijskiej zapraszamy do kliknięcia w linki poniżej:

Miejsce zakwaterowania - film

 

 Riwiera Olimpijska - film

 

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.