W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

          GALERIA

        W dniu 15 września2017r. wszyscy uczniowie klasy II TPSI wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie „Wesela” S. Wyspiańskiego, która odbyła się w Miejskiej Bibliotece w Koluszkach. Z lekturą najwybitniejszego polskiego dramatu narodowego zmierzyli się m. in. burmistrz Koluszek i jego zastępca, komendant Policji, uczniowie koluszkowskich szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentował  Dominik Wilk, który  wcielił się w rolę Pana Młodego.  Towarzyszyła mu koleżanka z klasy I TMEI – Natalia Heleniak odgrywająca rolę Racheli. Do wspólnej lektury „Wesela” przyłączyli się również Pan Dyrektor Krzysztof Serwa i Pani Monika Łukowiak. Przerwy w czytaniu dramatu wypełniały wzmianki prowadzących  dotyczące polskich tradycji i obrzędów weselnych. 

Copyright © 2022 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.