Uczniowie czwartej i drugiej klasy technikum: K. Kłos, A. Doliński, J. Kolis 11 kwietnia pokonali
10 drużyn z 10 szkół ponadpodstawowych i zajęli zaszczytne drugie miejsce 🥈🏆w regionalnych eliminacjach XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego na łódzkim motodromie.

🚗Brawo chłopaki!!!👏👍

Uczniowie rywalizowali pod czujnym okiem policjantów z łódzkiej drogówki, pracowników WORD Łódź oraz PZM Zarząd Okręgowy w Łodzi. Wzięli udział w trzech konkurencjach: konkursie wiedzy teoretycznej z zakresu ruchu drogowego, jeździe samochodem z talerzem Stewarda po wyznaczonej trasie na czas i pokonywaniu przeszkód skuterem.

Teraz chłopaki przygotowują się do kolejnego etapu turnieju. 28 maja będą reprezentować szkołę
w finale wojewódzkim. Już od dziś trzymamy za nich kciuki!