W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZSP nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kalendarz wydarzeń szkolnych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

GALERIA

     W dniu 4.12.2018 r. zorganizowany został „MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ”. Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn klasowych, które po losowaniu utworzyły dwie grupy:

Grupa I:

·         3 TPSIE

·         2 TMIE

·         1 TIE

Grupa II:

·         1 mw

·         3 mw

·         2 mw

Zespoły rywalizowały ze sobą grając w grupach systemem „każdy z każdym”.

 Rozegrano sześć spotkań. Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów.

Oto wyniki:

Grupa I:

3 TPSIE –  2 TMIE  [2:0]  (25:11) (25:9)

2 TMIE  – 1 TIE  [2:0]  (25:23) (25:14)

3 TPSIE – 1 TIE  [2:0]  (25:16) (25:20)

 

            1 miejsce –  3 TPSIE (2 wygrane)

            2 miejsce – 2 TMIE  (1 wygrana)

            3 miejsce – 1TIE  (0 wygranych)

 

Grupa II:

1 mw – 3 mw  [0:2]  (24:26) (19:25)

3 mw – 2 mw [2:1]  (25:27) (25:16) (15:8)

1 mw – 2 mw [2:0]  (25:20) (25:20)

 

            1 miejsce – 3 mw (2 wygrane)

            2 miejsce – 1 mw (1 wygrana)

            3 miejsce – 2 mw (0 wygranych)

 

Drużyny, które wyszły z grup rywalizowały o miejsca I – III.

 Oto wyniki:

o trzecie miejsce:

1 mw – 2 TMIE [2:1]  (13:25) (26:24) (15:11)

o pierwsze miejsce:

3 TPSIE – 3 mw [2:0]  (25:18) (25:19)

Zwycięzcami turnieju okazali się uczniowie klasy 3 TPSIE. Drugie miejsce zajęła klasa 3 mw , a trzecie miejsce klasa 1 mw.

 Oto pełna lista uczestników zawodów:

3 mw:

·         Wojciak Mariusz

·         Karliński Damian

·         Józefecki Dawid

·         Słomczewski Michał

·         Loba Mateusz

·         Kosmowski Paweł

·         Jałoszyński Jakub

1 TIE:

·         Solarek Mateusz

·         Siuciński Mateusz

·         Dzierżanowski Jakub

·         Martirosyan Krystian

·         Jaworski Filip

·         Gamus Julia

·         Stańczyk Wiktor

·         Milczarek S

2 mw:

·         Grzelak Jakub

·         Szczepański Jakub

·         Lis Robert

·         Gniadek Adrian

·         Opulski Jakub

·          Sobkiewicz Michał

·         Bryksa Dawid

·         Wróbel Hubert

2 TMIE:

·         Łapka Arkadiusz

·         Cerbe Robert

·         Garbarski Gabriel

·         Grzejszczyk Hubert

·         Trzonek Konrad

·         Ludwiczak Mateusz

·         Filipiak Daniel

3 TPSIE:

·         Wilk Dominik

·         Górski Damian

·         Baranowski Jakub

·         Dziubek Kamil

·         Spała Krystian

·         Lenart Patryk

·         Drożdżyk Marcel

1 mw:

·         Bądzior Rafał

·         Gzowski Gracjan

·         Kusiak Piotr

·         Kruś Krystian

·         Zalewski Kacper

·         Lesiak Kacper

·         Kujawski Adrian

·         Staszek Artur

 

Copyright © 2018 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.