W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZSP nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kalendarz wydarzeń szkolnych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

GALERIA

            W dniu 27 lutego 2018 r. zorganizowane zostały szkolne zawody w tenisie stołowym.

             Do rywalizacji zgłosiło  się 30 osób. Mecze rozgrywano „systemem brazylijskim”. Rozegrano 62 spotkania.

          Mistrzostwo szkoły wywalczył Mikinka Piotr  z klasy 2 m (Zasadnicza Szkoła Zawodowa). Drugie miejsce zdobył Grzejszczyk Hubert z klasy 1 TI (Technikum nr 1). Trzecie miejsce zajął Płeska Michał z klasy 3 m (Zasadnicza Szkoła Zawodowa).

 

            Klasyfikacja końcowa:

 

1.      Mikinka Piotr

 

2.      Grzejszczyk Hubert

 

3.      Płeska Michał

 

4.      Matusiak Krystian

 

5. i 6. ex aequo Karliński Damian i Wójciak Mariusz

 

7. i 8. ex aequo Górski Damian i Szczepański Jakub

 

9. i 10. ex aequo Mozga Hubert i Koszlaga Mateusz

 

11. i 12. ex aequo Marczyk Norbert i Głowacki Robert

 

13. i 14. ex aequo Owczarski Wiktor i Baranowski Dominik

 

15. i 16. ex aequo Kotynia Krystian i Garbarski Gabriel

 

 

 

Oto pełna lista uczestników:

 

1.      Stasiak Magdalena                3w

 

2.      Lis Robert                               1m

 

3.      Rajski Rafał                            1m

 

4.      Szczepański Jakub                  1m

 

5.      Karliński Damian                   2m

 

6.      Wójciak Mariusz                    2m

 

7.      Owczarski Wiktor                  2m

 

8.      Mikinka Piotr                         2m

 

9.      Płeska Michał                        3m

 

10.  Świerczyński Jakub                 1TI

 

11.  Grzejszczyk Hubert                1TI

 

12.  Buczkowski Łukasz                 1TI

 

13.  Krysiak Daniel                          1TI

 

14.  Cerbe Rober                          1TM

 

15.  Garbarski Gabriel                  1TM

 

16.  Kruś Bartłomiej                      1TM

 

17.  Łapka Arkadiusz                     1TM

 

18.  Ołubek Krystian                     1TM

 

19.  Baranowski Jakub                  2TPS

 

20.  Koszlaga Mateusz                  2TPS

 

21.  Marczyk Norbert                    2TI

 

22.  Wyszkowski Jakub                  2TI

 

23.  Górski Damian                       2TI

 

24.  Malinowski Łukasz                 2TI

 

25.  Głowacki Robert                    2TE

 

26.  Baranowski Dominik              4TPS

 

27.  Kotynia Krystian                     4TPS

 

28.  Matusiak Krystian                  4TPS

 

29.  Mozga Hubert                       4TPS

 

30.  Szczepaniak Radosław           4TPS

Copyright © 2018 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.