W górę
7 września 2023r. (czwartek), godz. 17.00 – zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych; zebrania z rodzicami uczniów pozostałych klas
2. 26 października 2023r. (czwartek), godz. 17.00-18.00 – konsultacje z rodzicami
3. 14 grudnia 2023r.(czwartek), godz. 17.00-18.00 – konsultacje z rodzicami
4. 25 stycznia 2024 (czwartek), godz. 17.00 – zebrania wychowawców klas z rodzicami (podsumowanie I semestru)
godz.18.00 - konsultacje pozostałych nauczycieli z rodzicami
5. 21 marca 2024 r. (czwartek), godz. 17.00-18.00 – konsultacje z rodzicami
6. 17 maja 2024 r. (czwartek), godz. 17.00-18.00 – konsultacje z rodzicami
KLASA |
WYCHOWAWCA |
SALA |
1m |
Jarosław Sobieszek |
21 |
1w |
Paweł Wysokiński |
16 |
2m + 2w |
Wiesława Boczyluk |
24 |
3w |
Agnieszka Kowalczyk |
10 |
3m |
Ryszard Jagiełło |
8 |
1 TI |
Anna Pabiniak-Miazek |
14 |
1 TPS + 1TE |
Michał Bryksa | 26 |
2TI + 2PS |
Krzysztof Olejnik |
13 |
3 TI + 3TE |
Monika Łukowiak |
12 |
4 TI + 4TPS |
Paweł Rybiński |
25 |
5TI + 5TE |
Monika Łukowiak |
15 |
Pozostali nauczyciele pełnią dyżur w pokoju nauczycielskim.
Obecność obowiązkowa!
Dodatkowe spotkania dla rodziców wychowawca może zorganizować
w zależności od potrzeb zespołu klasowego.
Godzina konsultacji nauczycieli z uczniem i rodzicem
1 |
Balcerak Robert |
Środa 9.10 -10.10 |
19 |
Rybiński Paweł |
Środa 8.15 -9.15 |
2 |
Bartczak - Szklarek Małgorzata |
Poniedziałek 14.45 – 15.45 |
20 |
Serwa Izabela |
Poniedziałek 7.00 – 7.30 Wtorek 7.00 – 7.30 |
3 |
Boczyluk Wiesława |
Wtorek 12.10 – 12.55 |
21 |
Serwa Krzysztof |
Czwartek 9.10 – 10.10 |
4 |
Browarek Andrzej |
Czwartek 10.00 – 11.00 |
22 |
Skura-Maćczak Karina |
Środa 15.00 -16.100 |
5 |
Bryksa Michał |
Wtorek 9.10 – 10.10 |
23 |
Sobieszek Jarosław |
Środa 12.00 -12.45, 14.00 -14.45 |
6 |
Drabik Jacek |
Środa 8.50 – 9.20 Piątek 14.00 – 14.30 |
24 |
Sztuka Marzena |
Poniedziałek 7.00 – 7.30 Wtorek 7.00 – 7.30 |
7 |
Drabik Małgorzata |
Piątek 15.35 – 16.35 |
25 |
Szustak Agnieszka |
Czwartek 8.20 – 9.20 |
8 |
Jagiełło Ryszard |
Czwartek 11.00 – 12.00 |
26 |
Szybka Wojciech |
Poniedziałek 7.00 – 7.30 Czwartek 7.00 – 7.30 |
9 |
Kaczmarska Dorota |
Czwartek 9.00 – 10.00 |
27 |
Tkaczyńska Marzena |
Środa 13.00 – 14.00 |
10 |
Kopytek Sławomir |
Czwartek 13.00 – 14.00 |
28 |
Poniedziałek 7.00 – 7.30 |
Poniedziałek 7.30 – 8.00 |
11 |
Kowalczyk Agnieszka |
Środa 11.00 – 12.00 |
29 |
Wojtaś Robert |
Środa 9.10 – 10.10 |
12 |
Kusiak Janusz |
Czwartek 9.00 – 10.00 |
30 |
Woźniak Krzysztof |
Poniedziałek 7.00 – 7.30 Środa 7.00 – 7.30 |
13 |
Łukowiak Monika |
Wtorek 10.15 – 11.15 |
31 |
Wysokiński Paweł |
Czwartek 16.25 – 17.25 |
14 |
Miksa Roman |
Poniedziałek 7.00 – 7.30 |
32 |
Sęczkowska Agnieszka |
Poniedziałek 11.30 – 12.00 |
15 |
Olejnik Krzysztof |
Wtorek 11.15 – 12.00 |
|||
16 |
Pabiniak-Miazek Anna |
Wtorek 10.15 – 11.15 |