W górę
HARMONOGRAM EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
Styczeń 2024 ETAP PISEMNY
TERMIN EGZAMINU/ CZAS TRWANIA EGZAMINU |
ZAWÓD KWALIFIKACJA |
MIEJSCE ZDAWANIA EGZAMINU |
IMIĘ I NAZWISKO ZDAJĄCEGO |
10. 01. 2024r. (środa) Godz. 8.00 60 min.
|
Technik elektryk ELE.05 (Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych) Technik informatyk INF.02 ( administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych) Technik pojazdów samochodowych MOT.05 (obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych) |
ZS nr 1 w Koluszkach Sala nr 16
|
B. Bartłomiejczyk A.Arndt Mt. Janik K. Kamiński A. Kijo Jk. Kłab Jk. Koluszkowski S. Królak M. Malarczyk M. Solarek K. Soska D. Kaźmierczak Jk. Polit |
10. 01. 2024r. (środa) Godz. 10.00
60 min. |
Technik informatyk INF.03 (Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych ) Technik elektryk ELE.02 (montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) |
ZS nr 1 w Koluszkach Sala nr 16 |
Mt. Janik K. Kamiński Jk. Kłab A.Delewski A.Dobrogoszcz Sz. Dziuba Mt. Gębczyński M. Grobelny F. Klimczak M. Kotkowski K. Lubiszewski A.Nazarski R. Placek K. Stepiński D. Ziółczyk |
10. 01. 2024r. (środa) Godz. 12.00
60 min. |
mechanik pojazdów samochodowych MOT.05 (obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych) |
ZS nr 1 w Koluszkach Sala nr 16 |
R. Gabryszewski A. Łodyga |
10.01.2024r. ( środa) Godz. 12.00 60 min. |
Technik elektryk EE.05 (montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) |
ZS nr 1 w Koluszkach Sala nr 8 |
A. Malarczyk |
HARMONOGRAM EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
Styczeń 2023 ETAP PRAKTYCZNY
ZAWÓD/KWALIFIKACJA |
TERMIN EGZAMINU |
CZAS TRWANIA EGZAMINU |
MIEJSCE ZDAWANIA EGZAMINU |
TURY EGZAMINU |
IMIĘ I NAZWISKO ZDAJĄCEGO |
Technik elektryk ELE.05
EE. 26 (Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych) |
09.01.2024r. (wtorek) |
180 min |
ZS nr 1 w Koluszkach Sala nr 8 |
Godz. 9.00 |
B. Bartłomiejczyk A.Arndt Mt. Janik K. Kamiński A. Kijo Jk. Kłab Jk. Koluszkowski S. Królak M. Malarczyk M. Solarek K. Soska A. Malarczyk Mt. Olczyk W. Stańczyk |
Technik informatyk INF.03
(Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych ) |
15.01.2024r. (poniedziałek) |
150 min |
ZS nr 1 w Koluszkach Sala nr 16 |
8.00 |
A. Delewski A. Dobrogoszcz Sz. Dziuba Mt. Gębczyński |
12.30 |
F. Klimczak R. Placek K. Stępiński D. Ziółczyk |
||||
17.00 |
M. Grobelny G. Dębowski M. Kotkowski K.Lubiszewski |
||||
Technik informatyk INF.02 (administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych) |
17.01.2024 r. (środa) |
150 min. |
ZS nr 1 w Koluszkach Sala nr 16 |
8.00 |
F. Kut |
Na egzamin należy stawić się 0,5 godz. przed wyznaczonym czasem. Trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty.