W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZSP nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kalendarz wydarzeń szkolnych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Galeria

Niezwykle podniosły charakter miała uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 w ZSP Nr 1 w Koluszkach. W inauguracji nowego roku szkolnego oprócz dyrekcji, pedagogów, uczniów Technikum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I stopnia uczestniczyli również zaproszeni goście: pan Andrzej Opala - Starosta Powiatu Łódzkiego Wschodniego , pan Waldemar Chałat - Burmistrz Koluszek , pan Tadeusz Siejkowski – Dyrektor Pionu Technicznego przedsiębiorstwa AGAT S. A., pani Anna Jaguszewska-Bogacz – Dyrektor Personalny firmy KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o. o. i pani Lidia Wasielewska – opiekun klasy patronackiej. Ich obecność nie była przypadkowa. Pan Burmistrz i Pan Starosta podziękowali przedstawicielom przedsiębiorstw AGAT S. A. i KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o. o., za to, że aktywnie włączyli się w edukację młodzieży i zechcieli wesprzeć szkołę w zawodowym kształceniu uczniów. Należy bowiem podkreślić, że obydwie firmy objęły patronatem klasy kształcące w zawodach: Technik elektryk i Technik mechanik.

 

Pani Anna Jaguszewska-Bogacz i pan Tadeusz Siejkowski w swoich wystąpieniach skierowali do młodzieży życzenia owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Szczególnie podziękowali pierwszoklasistom za to, że wybrali zawody poszukiwane na rynku pracy i tym samym zasilili szeregi uczniów ZSP Nr 1 w Koluszkach. Zapewnili jednocześnie, że dołożą wszelkich starań, by wesprzeć zawodową edukację elektryków i mechaników. Dzięki zapleczu gwarantowanemu przez firmy, uczniowie będą mogli rozwijać swoje pasje, pracować na najnowocześniejszym sprzęcie, zdobywać nowe umiejętności praktyczne w danym zawodzie, a przede wszystkim mieć zapewnioną dobrą pracę po ukończeniu szkoły. Na dobry początek przedsiębiorstwo KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o. o ufundowało uczniom – technikom mechanikom firmowe stroje. Dyrekcja, nauczyciele i młodzież z rodzicami składają serdeczne podziękowania za wielkie zaangażowanie zaprzyjaźnionym koluszkowskim firmom oraz mają gorącą nadzieję, że współpraca z nimi będzie układać się pomyślnie.

Copyright © 2018 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.