W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Jestem Bruno Kobus i lubię rysować,  głównie pojazdy . Pasją do rysowania zostałem zarażony przez moją mamę i mojego dziadka. Gdy miałem 3 lata, mama  rysowała mi  samochodziki . Z czasem zacząłem sam rysować różne rzeczy. Na początku tematem moich rysunków były samochody, które nie posiadały drzwi ani okien.  W ciągu następnych lat ćwiczyłem swoje umiejętności . Teraz tworzę niezłe rysunki, zwłaszcza samochodów ciężarowych,  ale nie uważam siebie za mistrza.  Oprócz rysowania  mam wiele innych zainteresowań. Moją pasją jest  motoryzacja,  a mój wymarzony wóz to Dodge Charger z 1969 roku. Interesuję się też bronią i sprzętem wykorzystywanym w czasie II wojny światowej.

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.