W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Nazywam się Mateusz Olczyk. Mam 16 lat i jestem zapalonym szachistą. Pasję zaszczepił we mnie dziadek. To on nauczył mnie grać w szachy, gdy miałem 6 lat. Do dziś jeżdżę po różnych turniejach i odnoszę sukcesy.

W szkole podstawowej i gimnazjum byłem mistrzem gry w szachy. W 4 klasie zdobyłem srebro w powiatowych zawodach szachowych, w 5 i 6 klasie brąz. Natomiast w 1 i 2 klasie gimnazjum wygrałem złoto.

Gra w szachy jest moją pasją. Stanowi wspaniały instrument w kształtowaniu krytycznego myślenia oraz umiejętności oceny sytuacji. Rozwija moje zdolności intelektualne i poprawia koncentrację. Kształtuje umiejętność podejmowania decyzji. Dzięki grze w szachy staję się bardziej wytrwały i cierpliwy. Potrafię zapanować nad własnymi emocjami.

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.