W górę

📌 Do głosowania zakwalifikowały się dwa projekty. Oto one:
👥 Projektodawcy: Sara Majewska i Cezary Kabat
🛋 Projekt zakłada zakup 2 kanap wypoczynkowych i 10 ławeczek korytarzowych.
👥 Projektodawcy: Mateusz Sobczyk i Hubert Sadowski
💻 Projekt zakłada zakup wyposażenia pracowni języka niemieckiego — szafy na laptopy, nowoczesnych ławek, krzesełek, biurka i myszy komputerowych.
Czytaj więcej: 🎉 Mamy je! Projekty szkolnego budżetu obywatelskiego są już gotowe!

Stanisław Lem (ur.12.09.1921 - zm.27.03.2006) był jednym
z najwybitniejszych twórców science fiction XX wieku, a jego utwory łączyły wizje przyszłości z refleksją filozoficzną o człowieku, poznaniu i technologii.

Dnia 26 marca 2026 r. odbyła się lekcja zdalna w ramach Dnia Edukacji Prawnej, przygotowana jako alternatywa dla szkół, do których nie udało się przydzielić przedstawiciela zawodu prawniczego.
🎥 Podczas spotkania – w lekkiej i angażującej formie inspirowanej quizami z mediów społecznościowych – mogliśmy lepiej poznać specyfikę pracy różnych zawodów prawniczych. „Przepytani” zostali m.in.:
⚖️ sędzia
⚖️ prokurator
⚖️ adwokat i radca prawny
⚖️ notariusz, komornik, kurator oraz rzecznik patentowy
Czytaj więcej: 📢 Dzień Edukacji Prawnej 2026 – lekcja online za nami!
Dnia 20 marca 2026 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach wzięli udział
w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs ten od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i stanowi doskonałą okazję
do pogłębiania wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa oraz działalności służb ratowniczych.
Czytaj więcej: Udział uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach w gminnych eliminacjach OTWP 🔥🚒
Dnia 24 marca br. nasi uczniowie z klasy I TEIP wzięli udział w I Międzyszkolnym Turnieju Rummikub w Koluszkach organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Koluszkach. Sara Majewska, Dorian Gońda, Adam Dembiec , Tomek Robakowski i Dmytro Kyrela zacięcie walczyli o tytuł mistrza.
Wiosenna akcja „Antyplecak” już za nami – dziękujemy wszystkim uczniom za ogromną kreatywność i świetną zabawę, za zaangażowanie w konkurs na najbardziej odjechany plecak ! 👏
Teraz czas na kolejny etap…
👉 GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY ANTYPLECAK! 👈
GŁOSUJEMY NA SZKOLNEJ STRONIE FACEBOOK
- WYGRA TEN, KOGO FOTOGRAFIA ZBIERZE NAJWIĘCEJ POLUBIEŃ!