W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Dnia 7 kwietnia 2017r. uczniowie ZSP Nr 1 w Koluszkach zwiedzili XX TARGI SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO, FILMOWEGO, AUDIO-VIDEO ORAZ TECHNOLOGII MULTIMEDIALNYCH, odbywające się w HALI EXPO w Łodzi. Na hali wystawienniczej mogliśmy zobaczyć najnowsze aparaty fotograficzne i kamery video oraz prezentacje urządzeń i oprogramowania służącego do produkcji obrazu. Niektóre stoiska oferowały nawet możliwość wypróbowania sprzętu. Wielkim powodzeniem wśród zwiedzających cieszyły się „budki” do robienia zdjęć selfie, a także przeżywające swój renesans aparaty do fotografii natychmiastowej.

W tym samym czasie w czterech salach wykładowych oraz foyer odbywały się szkolenia teoretyczne oraz spotkania z uznanymi artystami. My wysłuchaliśmy Wiktora Franko specjalizującego się w portrecie kobiecym i fotografii reklamowej („Jak zamknąć ducha w kadrze? I dlaczego idealne zdjęcia nie są idealne?”) oraz Marka Arcimowicza - fotografa, podróżnika i alpinisty („Fotografia podróżnicza i górska”). Wzięliśmy także udział w prezentacjach prowadzonych przez fotografa Jacka Boneckiego, a dotyczących zestawów do korygowania barw firmy X-Rite Photo & Video oraz możliwości fotograficznych najnowszego zaawansowanego smartfonu LG - modelu K10.

Do domów powróciliśmy wszyscy zachwyceni możliwościami nowego sprzętu i w większości podłamani własnymi możliwościami finansowymi. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – za rok przecież wszystko będzie nowsze, więc i tak nie opłaca się kupować. (I tak do końca życia …)

S.Kopytek

A.Pabiniak - Miazek.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.