W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Dnia 17 kwietnia 2026 roku reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach wzięli udział w półfinałach
27. Olimpiady Techniki Samochodowej, które odbyły się na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. 🎓🏁

 

Naszą szkołę godnie reprezentowało sześciu uczniów – po trzech z Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia:

- Mateusz Cholak z kl. 4 technikum

- Dominik Darnikowski z kl. 4 technikum

- Krystian Kłos z kl. 4 technikum

- Adam Kosela z kl. 2 szkoły branżowej

- Michał Krawczyk z kl. 2 szkoły branzowej

- Michał Rakuś z kl. 2 szkoły branżowej


Udział w tak prestiżowym konkursie był doskonałą okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, umiejętności i pasji związanej z motoryzacją. 🚘⚙️

 

Jesteśmy dumni z zaangażowania, determinacji i profesjonalnego podejścia naszych reprezentantów. Każdy z nich pokazał, że rozwijanie zainteresowań technicznych oraz ciężka praca mogą prowadzić do udziału w wydarzeniach na najwyższym poziomie. 💪👏

 

Olimpiada Techniki Samochodowej objęta jest honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki
i organizowana co roku przez Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, przedsiębiorstwo Robert Bosch Sp. z o. o., redakcję czasopisma "Auto Moto Serwis" oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności.

 

Po zakończeniu konkursu uczniowie mieli możliwość zwiedzenia pracowni i nowoczesnych laboratoriów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Była to wyjątkowa okazja do poznania najnowszych technologii oraz zapoznania się z zapleczem naukowym jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. 🔬🚗✨

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów oraz niegasnącej pasji
do motoryzacji! 🍀🏆

Copyright © 2026 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.