W górę
W dniach 20–22 maja uczniowie klasy 2TPE wraz z opiekunami p. A. Kowalczyk i p. M. Łukowiak wybrali się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta 🚍🌞. Odwiedziliśmy Sopot, Gdańsk oraz Gdynię, przeżywając mnóstwo niezapomnianych chwil.
🌴 W Sopocie spacerowaliśmy po deptaku, odpoczywaliśmy na plaży oraz odwiedziliśmy słynne molo.
🏰 W Gdańsku zwiedzaliśmy Stare Miasto i Muzeum II Wojny Światowej, które zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie. Nie zabrakło też czasu na pamiątki i wspólny spacer.
⚓ Ostatni dzień spędziliśmy w Gdyni, gdzie odwiedziliśmy port oraz Akwarium Gdyńskie. 🐠
Wycieczka była pełna integracji, dobrej atmosfery i pięknych wspomnień. 🙂