W górę

22 maja br. odbyły się w naszej szkole warsztaty z odpowiedzialności prawnej nieletnich. Uczestniczyli w nich uczniowie klas pierwszych technikum i branżowej szkoły. Organizatorem warsztatów była Fundacja Rozwoju i Wsparcia PASIEKA, a prowadzącym Pan mecenas Piotr Pryca. Zajęcia skupiły się wokół zjawiska hejtu, przestępstw, które się do niego zalicza i ich konsekwencji. Uczniowie brali czynny udział w dyskusji, w toku której wyjaśniono wiele problematycznych kwestii w sposób bardzo przystępny dla młodzieży.