W górę
Dnia 18 maja podczas III Łódzkich Mistrzostw Szkół w„Rummikub”, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Koluszkach, nasi uczniowie pokazali klasę! 🏆🧩
W klasyfikacji indywidualnej:
🥈 Dmytro Kyreia zajął 2. miejsce,
👏 Sara Majewska zajęła 4. miejsce.
Oboje wywalczyli awans do mistrzostw ogólnopolskich, które odbędą się już w czerwcu! 🇵🇱🎯
Świetnie spisała się również cała nasza drużyna w składzie:
♟️ Dmytro Kyreia
♟️ Sara Majewska
♟️ Dorian Gońda
♟️ Adam Dembiec
Nasi reprezentanci zajęli 🥈 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej! 👏👏👏
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy na etapie ogólnopolskim! 🍀💙