W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Na przełomie października i listopada br. już po raz drugi odbył się w ZSP Nr 1 w Koluszkach turniej gier komputerowych. Uczestniczyli w nim uczniowie Gimnazjum nr 1 w Koluszkach, Gimnazjum nr 2 w Koluszkach oraz Gimnazjum w Brzezinach. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem młodzieży, o czym świadczy fakt, że wzięło w nim udział aż dziesięć pięcioosobowych drużyn z poszczególnych gimnazjów. Gimnazjaliści toczyli zawzięty bój w popularnej grze League of Legends. Turniej składał się z kilku etapów. Po kilkugodzinnej, emocjonującej rywalizacji przyszedł czas na finał, który odbył się 16 listopada. Ostatecznie z turnieju zwycięsko wyszła drużyna z Gimnazjum nr 1 w składzie: Jan Sokołowski, Radek Pewniak, Kacper Nowak, Dawid Niewiadomski, Mateusz Olczyk. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali słuchawki gamingowe ufundowane przez Zarząd Powiatu Łódzkiego Wschodniego. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami.

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.