W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Dnia 22 listopada 2016 r.  w naszej szkole odbył się pierwszy etap Konkursu wiedzy o prawie pracy i BHP dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Poznaj swoje prawa w pracy" organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy we współpracy z nauczycielami poszczególnych szkół. W ZSP Nr 1 za przeprowadzenie etapu szkolnego konkursu odpowiedzialne były: pani Małgorzata Wawrzonowska i pani Monika Łukowiak. W rywalizacji wzięła  udział  młodzież z klas: I TPS, III TI, 1m, 2m, która przez 45 minut zmagała się z testem składającym się z 25 pytań.  Zwycięzcami zostali Mateusz Koszlaga z klasy I TPS i Adrian Pawlak z klasy 2m. I to właśnie ci uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na etapie regionalnym konkursu, który odbędzie się na przełomie lutego i marca 2017 r. Już dzisiaj życzymy chłopakom powodzenia i trzymamy kciuki za ich sukcesy.

Warto podkreślić, że ZSP Nr 1 w tym roku szkolnym zaangażował się w program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą "Kultura bezpieczeństwa".

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.