W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Zdjęcie:

 

18.11.2016 wzięliśmy udział w Targach Motoryzacyjnych WARSAW MOTO SHOW 2016. Mieliśmy możliwość zobaczenia wielu "supersamochodów" - najnowszych modeli Ferrari, Porsche, Lamborghini, Mercedesa, Aston Martina i innych. Było też trochę historycznych aut, ważnych dla dziejów motoryzacji: Fordy T, dwudziesto-trzydziestoletnie Ferrari, Mustangi, Corvett'y. Nie zabrakło też polskich akcentów - leciwe Fiaty, Polonezy, Warszawy.

Wyjazd był bardzo udany. Podziękowania należą się organizatorowi - firmie PTAK. Dzięki współpracy z naszą szkołą otrzymaliśmy bezpłatne wejściówki. Z zaproszenia skorzystało ponad 80 uczniów i nauczycieli.

 

A. Pabiniak – Miazek

R.  Sochacka

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.