W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

W dniu 6 października br. uczniowie pierwszej klasy Technikum Elektrycznego   uczestniczyli w wycieczce na budowę Dworca Fabrycznego w Łodzi. Warto podkreślić, że ZSP Nr 1 było pierwszą szkołą w Polsce, która otrzymała zgodę na zwiedzenie budowy. Stało się to możliwe dzięki firmie Agat, która jest ważnym podwykonawcą budowy dworca, a jednocześnie objęła patronat nad klasą Technikum Elektrycznego w naszej szkole.

Budowa Fabrycznego wywarła na zwiedzających olbrzymie wrażenie. Dworzec jest piękny. Uczniowie dużo dowiedzieli się o pracach wykonywanych przez firmę Agat. Dla przyszłych techników elektryków taka wiedza połączona z możliwością zobaczenia tego w praktyce jest bezcenna. Po zwiedzeniu budowy dworca dyrekcja Agatu zaprosiła uczniów i opiekunów do McDonald’s. Wszyscy chętnie skorzystali z zaproszenia i nikt nie wyszedł głodny. Dzień był pełen wrażeń. Wszyscy wrócili zadowoleni . Dyrektor ZSP Nr 1 i nauczyciele bardzo dziękują zarządowi firmy Agat za zorganizowanie wyjazdu i pokrycie wszystkich kosztów z nim związanych. Wycieczka pokazała, że warto było podjąć naukę w klasie Technikum Elektrycznego objętej patronatem Agatu. To dopiero początek współpracy rozpoczętej w tym roku. W przyszłości czeka na uczniów dużo więcej atrakcji.

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.