W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

1 września w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Koluszkach nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Dyrektor Krzysztof Serwa powitał przybyłych gości i całą społeczność szkolną, która zgromadziła się na dziedzińcu szkoły.Dyrektor wspomniał o ciężkiej pracy, jaka czeka uczniów i nauczycieli w tym nowym roku szkolnym. Zwrócił uwagę, jak ważna jest wysoka frekwencja oraz podkreślił, że będzie to rok pełen nowych wyzwań i możliwości. Wspomniał także, jakie prace remontowe miały miejsce w szkole w trakcie wakacji, czego efektem jest odnowiona szatnia oraz inne pomieszczenia.

Został odczytany list z Komendy Powiatowej Policji w Łodzi

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.