W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Spis treści

28 kwietnia, w ZSP nr 1 w Koluszkach, odbyła się I edycja konkursu matematycznego skierowanego do młodzieży gimnazjalnej.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Burmistrz Koluszek, Pan Waldemar Chałat, wyborny znawca i nauczyciel matematyki.

Do konkursu zgłosiło się 6 szkół gimnazjalnych: Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach, Gimnazjum nr 2 im Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Koluszkach, Gimnazjum w Gałkowie Dużym, Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Budziszewicach, Gimnazjum im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze, Gimnazjum Gminy Brzeziny z siedzibą w Przecławiu. Ogółem w konkursie udział wzięło 18 uczniów, po trzy osoby z każdej z wymienionych szkół.

Celem konkursu jest umożliwienie gimnazjalistom uzdolnionym matematycznie sprawdzenia swoich wiadomości i możliwości, a także dostarczenie im satysfakcji,szansy i radości z sukcesu. Jego pomysłodawczyniami są nauczycielki matematyki w ZSP nr 1:
Wiesława Boczyluk i Agnieszka Podwysocka.

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.