W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Wychodząc naprzeciw prośbie dyr. Szkoły Podstawowej im. J. Tuwima w Różycy dnia 8 czerwca 2024r. uczestniczyliśmy w ich pikniku „Święto Rodziny’’. Po latach pandemii ponownie odbudowaliśmy współpracę między naszymi szkołami.

Uczennice z klasy 3w: Wiktoria Fiałkowska, Wiktoria Walczak, Angelika Turek i Wioletta Żurawska pod opieką pani mgr Agnieszki Kowalczyk i pani mgr Anny Pabiniak-Miazek, zajęły jedno
z przygotowanych przez szkołę stoisk, przy którym uczestnicy pikniku mogli poddać się małej metamorfozie. Nasze uczennice tworzyły piękne fryzury np. warkoczyki dla najmłodszych oraz twórcze malowanie twarzy. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy za te piękne chwile!

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.