W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

 

W odpowiedzi na zaproszenie z Ptak Fashion City w Rzgowie dnia 4 marca b.r. uczniowie ZSP nr 1 wzięli udział w Międzynarodowych Targach Mody Fast Fashion.

Wizyta była okazją do podziwiania premier najnowszych kolekcji polskiego przemysłu modowego i udziału w uroczystości rozdania Złotych Manekinów w różnych kategoriach, przez Pana Starostę Andrzeja Opalę i Prezesa Ptak Fashion City – Alberta Ptaka.

Uczniowie z zachwytem oglądali pokazy mody najlepszych polskich producentów przygotowane przez znanych stylistów. Najwięcej emocji wzbudziła obecność sławnego polskiego projektanta Macieja Zienia, uznanego kreatora mody, który jest inspirowany francuskimi tradycjami, a tu po raz pierwszy w karierze zaprezentował się jako stylista i przygotował pokaz Ptak Moda.com Selekt by Maciej Zień.

Stylizacje te zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez uczniów naszej szkoły, która rozpoczyna nabór do patronackiej klasy PTAK Fashion City w Rzgowie w zawodzie sprzedawca przemysłu mody.

Zapraszamy.

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.