W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

W   dniu 9 marca br.  w ZSP Nr 1 w Koluszkach odbyło się już po raz drugi w tym roku międzypokoleniowe spotkanie.  W budynku szkoły przy ul. Wigury 2 na wspólnych warsztatach artystycznych spotkała się młodzież Technikum Nr 1, ZSZ i słuchacze Akademii Wieku Dojrzałego. Spotkanie rozpoczęło się uroczyście. Uczniowie postanowili uczcić świętowany poprzedniego dnia Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wszystkie seniorki otrzymały kwiaty, życzenia i ciepłe słowa. W dalszej części spotkania doszło do niecodziennego zdarzenia – międzypokoleniowego pokazu mody. Słuchaczki Akademii i młodzież szkolna  niczym najlepsze modelki maszerowały po wybiegu, prezentując specjalnie dla  nich  przygotowane przez firmę Anny Kowalskiej "ANKAR" kreacje. Zabawa była wyśmienita. Seniorki udowodniły, że są już gotowe wystartować w kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego pt. „Top model”.

Międzypokoleniowe warsztaty artystyczne  miały też akcent  wielkanocny. Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego słuchacze Akademii Wieku Dojrzałego pod czujnym okiem uczennicy klasy 2 w ZSZ poznawali tajniki robienia oryginalnych pisanek                         i makaronowych żabek.

 

Uczniowie ZSP 1 dziękują wszystkim słuchaczom akademii za wspólną zabawę i wymianę doświadczeń.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.