W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

W tym roku Zespołowi Szkół nr 1 w Koluszkach powierzono organizację powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Dlatego w dniu 12 października 2023 roku nasza szkoła gościła przedstawicieli władz samorządowych na czele ze Starostą Powiatu Łódzkiego Wschodniego i Burmistrzem Koluszek oraz dyrektorów szkół ponadpodstawowych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koluszkach.

Starosta Pan Andrzej Opala oraz Pani Wicestarosta Ewa Gładysz złożyli podziękowania wszystkim pracownikom oświaty oraz wręczyli nagrody Starosty Łódzkiego Wschodniego dyrektorom podległych placówek oświatowych. Nagrodzono także uczniów, biorących udział w przygotowanym na ten dzień programie artystycznym.

Nagrody Dyrektora Szkoły odebrali z rąk Krzysztofa Serwy wyróżniający się pracownicy Zespołu Szkół nr 1, a pierwszoklasiści z „Wigury” złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

Imprezę zakończyły przygotowane przez młodzież skecze kabaretowe, przerywane występami szkolnych talentów muzycznych: Agaty Poborczyk, Mateusza Solarka i Ksawerego Truszkiewicza, którym dzielnie sekundował nauczyciel języka angielskiego pan Krzysztof Olejnik.

Nad przebiegiem programu artystycznego czuwały panie: Monika Łukowiak i Agnieszka Kowalczyk.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.