Dyrekcja ZSP Nr 1 w Koluszkach informuje, że w ramach współpracy z Przedsiębiorstwem Agat S. A. w roku szkolnym 2016/2017 szkoła jako jedyna spośród szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Łódzkim Wschodnim otwiera 2 klasy patronackie w zawodach:

1. Technik elektryk z rozszerzonymi przedmiotami z zakresu automatyki i informatyki

2. Technik mechanik

Warto przypomnieć, że Przedsiębiorstwo Agat S. A. istnieje od 25 lat i znane jest nie tylko w Koluszkach, ale również w kraju z usług świadczonych w zakresie wykonawstwa i projektowania:

- energetyki,

- automatyki przemysłowej,

- telekomunikacji,

- przewiertów sterowanych,

- systemów ochrony katodowej,

- ochrony środowiska.

W celu dobrego przygotowania specjalistów – elektryków i mechaników Przedsiębiorstwo Agat S. A. jako solidny partner i lider na rynku pracy gwarantuje naszym przyszłym uczniom:

- praktyki i staże w firmie,

- kursy SEP dla wszystkich elektryków,

- wysokie stypendia dla najlepszych uczniów,

- atrakcyjne i pewne zatrudnienie zaraz po ukończeniu szkoły.

Jednocześnie informujemy, że w okresie 10 – 23 stycznia 2016r. zaplanowane zostały spotkania promocyjno – informacyjne dla uczniów gimnazjów zainteresowanych rozpoczęciem kształcenia w Technikum Nr 1 w Koluszkach w zawodach: technik elektryk i technik mechanik. Odbywać się one będą dwuetapowo w:

1. budynku ZSP Nr 1 w Koluszkach przy ul. Wigury 2,

2. sali konferencyjnej Przedsiębiorstwa Agat S. A. przy ul. Paderewskiego 1 w Koluszkach.