W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Uczniowie klasy I TPS 9 grudnia pod kierunkiem p. Moniki Łukowiak realizowali na lekcji polskiego projekt pod hasłem: "Z wizytą w Muzeum Antycznego Teatru". To już druga edycja projektu, który ma za zadanie połączyć wiedzę z dobrą zabawą. Młodzież podczas lekcji mogła wykazać się kreatywnością, zdolnościami manualnymi i aktorskimi. Zadaniem uczniów było przedstawić turystom genezę greckiego teatru, przygotować jego makietę, przebrać się za Dionizosa i wcielić w rolę starożytnego aktora. Młodzież z dużym zaangażowaniem podeszła do realizacji projektu. Największym zainteresowaniem turystów cieszyły się makiety i posągi boga winnej latorośli.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.