W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

 Dnia 14 października br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Obok obecnej rady pedagogicznej i pozostałych pracowników szkoły na uroczystość przybyli emerytowani dyrektorzy: Barbara Soska, Maciej Piasecki oraz wicedyrektorzy: Anna Zarzycka, Henryk Lepalczyk, Stefan Wesołowski. Nie zabrakło również emerytowanych nauczycieli i pracowników administracji szkolnej. Całą uroczystość uświetnił swoją obecnością znany aktor i sympatyk szkoły – pan Robert Moskwa.

 

Młodzież zaprezentowała spektakl słowno – muzyczny pt. „Wychowują tylko Ci, którzy mają nadzieję…..”. Piękne słowa kierowane do nauczycieli brzmiały w ustach uczniów wyjątkowo uroczyście. Splendoru spektaklowi dodały występy uczennicy Renaty Ambrozińskiej z klasy 3 w i absolwenta Łukasza Grzywy. Wszyscy artyści zgotowali wspaniałą ucztę duchową, która na długo pozostanie we  wspomnieniach nauczycieli.

 

 

W czasie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się też uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Życzymy im, aby dotrzymali obietnic i przynosili szkole zaszczyt.

Dziękujemy panu Robertowi Moskwie za podjęcie współpracy z naszą szkołą, która odkrywa ciągle artystyczne dusze wśród swoich wychowanków. Chcemy, aby znawcy kultury patrzyli i podziwiali naszych uczniów i absolwentów, bo mamy nadzieję, że świat jeszcze o nich usłyszy.

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.