W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Zainspirowani światowymi finałami gier komputerowych Intel Extreme Masters, które co roku odbywają się na wiosnę w Katowicach, postanowiliśmy urządzić w tym roku szkolnym podobną imprezę. 12 października w naszej szkole odbył się turniej gier komputerowych. Trzyosobowe drużyny z poszczególnych klas toczyły zawzięty bój w popularnej grze Counter Strike Global Offensive. Turniej składał się z 30 rund. Po kilkugodzinnej, emocjonującej rywalizacji przyszedł czas na finał. Ostatecznie z turnieju zwycięsko wyszła drużyna z klasy 2 TPSI w składzie: Maciej Dębski, Adrian Żebrowski, Paweł Kartasiński.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem młodzieży, dlatego planowane są dalsze rozgrywki. Już wkrótce zwycięzcy z naszej szkoły zmierzą się w kolejnym turnieju gier komputerowych z gimnazjalistami. Tym razem będą grać w grę League of Legends.

Copyright © 2023 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.