Październik zaowocował w naszej szkole licznymi szkoleniami technicznymi. Uczniowie jak co roku mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej. Wzięli udział w następujących szkoleniach:

1. Przewody zapłonowe - prawda i mity. Nowe rozwiązania techniczne w przewodach i cewkach zapłonowych. (szkolenie prowadził przedstawiciel firmy Sentech)

2. Shell - lider nowoczesnych rozwiązań w produktach pochodzenia naftowego. Oleje silnikowe. Oleje przekładniowe. Smary plastyczne. (szkolenie prowadził przedstawiciel firmy Shell)

3. Moduł sprzęgła podwójnego 2CT do skrzyni EDC Renault. (szkolenie prowadził przedstawiciel firmy Schaeffler)

4. Podstawy diagnostyki. System EOBD. (szkolenie prowadził przedstawiciel firmy Hella)

Dla wszystkich uczestników szkoleń przewidziano świadectwa i dyplomy.